Kampanyalar
Biten Kampanyalar
1-14 Şubat 2020 Gün içinde toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yap, kabineden hediyeni anında kazan.
15 Ocak - 11 Şubat Tarihleri arasında en yüksek alışverişi yapan 3 çiftten biri ol Abant Tatili kazan!
08 - 12 Ocak 2020 Gün içinde toplamda 350 TL ve üzeri alışveriş yap, 50 TL param kart anında kazan.
18 - 22 Aralık 2019 gün içinde toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yap, çarkı çevir hediyeni anında kazan.
4-8 Aralık tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yap, 30TL akaryakıt kartı anında kazan!
Bir kişinin değil 10.000 kişinin yararlanabileceği Harca & Anında Kazan kampanyaları Forum Diyarbakır'da Petrol Ofisi : 4-8 Aralık, Çarkıfelek : 18-22 Aralık, Para Kart : 8-12 Ocak
Forum Plus kart ile puan biriktirme şansı için son tarih 31 Ekim 2019, biriktirdiğiniz puanları 31 Aralık 2019 tarihine kadar kullanarak hediyelerinizi alabilirsiniz.
Kampanya Şart ve Koşulları
- Kampanya boyunca hafta içi tek seferde yapılan alışverişler işleme alınabilir.
- Hafta içi ve tek seferde yapılan harcamalar , aynı gün içinde işletilmek zorundadır.
- Kuyum (nakde dönüştürülebilir gram,çeyrek,tam altın), tütün, alkol, gsm/sabit telefon fatura ödemeleri ile kontür yüklemeleri, toplu satış faturaları kampanyaya dahil değildir.
- Hediye Migros kartları sadece Forum Diyarbakır 3M Migros mağazasında geçerlidir.
- Kampanya bireysel katılıma ve forum plus kart sahiplerine yöneliktir.
- Ticari satışlar kampanya dışıdır.
- Forum Diyarbakır ve 28 Emlak çalışanları kampanyaya katılamazlar.
- Migros Alışveriş Çeki kampanyası, Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezin’de yürürlükteki diğer kampanyalarla birleştirilemez.
- Aynı anda hem puan yüklemesi hem de hediye çeki verilemez. Bunlardan birinin seçilmesi gerekir.
- 1 kişi günde 1 defa kampanyaya katılıp 1 defa kazanım elde edebilir.
- 1 kişi günlük max. 50 TL değerinde Migros çeki alabilir.
- Migros kartları Forum Diyarbakır 3M Migros’ta paraya çevrilemez ve son kullanım tarihi itibariyle geçerliliğini kaybeder.
- Hediye Kart sahipleri Forum Diyarbakır 3M Migros mağazasında olan mevcut indirimlerden yararlanabilir.
- Kampanya stoklarla sınırlıdır.
- Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi kampanyayı hiçbir gerekçe göstermeksizin sonlandırma hakkını saklı tutar.
- Kartların Son Kullanım tarihi 31/12 /2019 dur.
Yarışmaya katılım hakkı
> 1-31 Ağustos tarihleri arasında hafta içi günlerde tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerle kazanılacaktır.
> Yapılan harcamalar, aynı gün içinde işletilmek zorundadır Kuyum (nakde dönüştürülebilir gram,çeyrek,tam altın), tütün, alkol, gsm/sabit telefon fatura ödemeleri ile kontör yüklemeleri, toplu satış faturaları kampanyaya dahil değildir.
> Kampanya bireysel katılıma ve Forum Plus Kart sahiplerine yöneliktir. Ticari satışlar kampanya dışıdır.
> 1 kişi 1 günde en fazla 3 defa yarışmaya katılma hakkı elde edebilir.
> Ağustos Ayı sonunda yarışma sıralamasına göre 1.’ye 100.000, 2.’ye 50.000, 3.’ye 25.000 Forum Puan yüklemesi yapılacaktır.
> Sıralama, harcanan tutarlardan elde edilen puanlara göre değil yarışmada elde edilen puanlara göre yapılacaktır.
> Kazanılan puanlar 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
> Bu kampanya, Forum Diyarbakır’da devam eden diğer kampanyalarla birleştirilemez.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, hizmet veren firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Katılımcılar puan ve sıralamadaki durumlarını Forum Shop'tan ve web sitesi üzerinden takip edebileceklerdir.
Öğretmenlere Yaz Tatili Müjdesi 14-15-16 tarihlerinde aynı gün içinde alışveriş yapan tüm öğretmenlerimize, x2 PUAN HEDİYE.

Diğer puan kampanyalarıyla birleştirilemez.
Fiş/fatura aynı gün içerisinde işletilmek zorundadır.
Kampanyaya Forum Diyarbakır AVM çalışanları katılamaz.
Öğretmen kimlik kartı gösterilmesi zorunludur.
14-15-16 Haziran tarihlerinde aynı gün içinde alışveriş yapan tüm erkek ziyaretçilerimize x2 Puan Hediye.
Diğer puan kampanyalarıyla birleştirilemez.
Fiş/faturalar aynı gün içerisinde işletilmek zorundadır.
Kampanyaya Forum Diyarbakır AVM çalışanları katılamaz.
27 Mayıs - 03 Haziran tarihleri arası aynı gün içinde toplamda 500TL ve üzeri, alışveriş yap çarkı çevir kazan!
- 1 Kişi aynı günde 1 defa katılabilir, kazanabilir. Kampanyaya Forum Diyarbakır AVM çalışanları katılamaz.
- Alışveriş, kayıt ve katılım aynı gün olmak zorundadır.
- Fiş/Faturalar aynı gün işletilmek zorundadır.
- Kampanya stoklarla sınırlı olup, Forum Diyarbakır AVM stokların tükenmesi halinde kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
10-11-12 Mayıs tarihlerinde aynı gün içinde tek seferde 200TL ve üzeri alışveriş yapan kadın ziyaretçilerimize, 1 Adet Sinema Bileti Hediye!
ForumDiyarbakır'da Anneler gününe özel 10-11-12 Mayıs tarihlerinde alışveriş yapan Forum Plus kart üyesi tüm ziyaretçilere x2 Forum Puan hediye. Extra Puan kampanyaları ile birleştirilemez
Kampanya Şart ve Koşulları
> Hafta içi (Pazartesi ile Cuma arası) Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde bulunan yeme-içme, kafe ve restoran kategorisindeki mağaza ve kiosklardan aynı gün içinde yapılacak toplamda 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 1 adet 10TL değerinde MASAL OYUN KARTI hediye edilmektedir.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak bu kampanyaya sadece aynı gün içinde 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir.
> Hediye edilen 10TL değerindeki MASAL OYUN KARTI için, kayıt noktasında kupon verilecek olup, kart bedeli talihliye aittir.
> Kazanılan hediyeler, kupon üzerinde yazılı geçerlilik tarihine kadar ve sadece Forum Diyarbakır MASAL’da geçerlidir.
> Kampanya Forum Plus Card Sahiplerine ve bireysel katılıma yönelik, belirsiz sürelidir. Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
> Forum Diyarbakır AVM, kampanya içeriğini değiştirmek, kampanyayı erken ve tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki yeme-içme, kafe ve restoran kategorisindeki mağaza ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu anında kazan mantığında gerçekleştirilen kampanya bir ödüllendirme sistemidir. Kazanılan biletler nakde çevrilemez.
> Hediye teslimi sırasında katılımcı ve diğer faydalanan, kampanyayı düzenleyen aralarında teslim tutanağı tanzim edecektir.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
> Yapılan alışverişlerin aynı gün içinde sisteme işletilmesi zorunludur. Alışveriş Kayıt noktaları AVM Danışma Bankosu ve Forum Shop Mağazasıdır. AVM bu kayıt noktalarını değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar. Aynı gün içinde işletilmeyen fiş/faturalardan dolayı doğabilecek hak kayıplarından AVM Yönetimi sorumlu değildir.
Kampanya Şart ve Koşulları
a- Genel Koşullar:
> Bu Kampanya Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. Kampanya koşullarında, hediye türlerinde, hediye puan değerleri ile son teslim tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı dilediği tarihte herhangi bir neden göstermeksizin askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir.
> Kampanyadan sadece Forum Diyarbakır "Plus Kart" Sahipleri faydalanabilirler.
> Kampanya süresi içinde aynı gün içinde toplamda 200 TL ve üzeri alışverişler için 1 adet çift kişilik MASAL BOWLING kuponu hediye edilecektir.
> Kampanya bireysel katılıma yöneliktir. Bu nedenle ibraz edilen fiş/faturadaki müşteri bilgileri, kampanya başvuru ile hediye teslimi sırasında istenilecek kişisel bilgiler ile tutarlı olmalıdır. Ticari Alışverişler Kampanya kapsamı dışındadır.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak; bu kampanyaya sadece aynı gün içinde 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Forum Puan bir ödeme sistemi değildir, ödüllendirme sistemidir. Kazanılan puanlar para yerine geçmez, mağazalarda harcanamaz. Puanlar devredilemez, nakde çevrilemez.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. AŞ’nin sorumluluğu hediye edilen Masal bowling kuponunu müşteriye teslim edilmesi ile sona erer.
> Kuponlar hamiline olup, kaybedilmesi halinde sorumluluk kabul edilemez. Hediyeler, kuponlar üzerinde belirtilen geçerlilik tarihi sonrası kullanılamaz.
> Hediye teslimi sırasında katılımcı ve diğer faydalanan, kampanyayı düzenleyen aralarında teslim tutanağı tanzim edecektir.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu Kampanyaya katılan herkes, kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
b- Katılım ve Kazanım:
 Bu kampanyadan faydalanabilmek için kayıt yaptıran kişinin kayıt yaptırdığı tarih itibariyle 18 ile 25 yaş aralığında ve Forum Diyarbakır Plus Card üyesi olması, alışverişlerini kayıt noktasında bu kart üzerinden işletilmesi zorunludur.
> Aynı gün içinde Tek fiş/faturada Minimum alışveriş tutarı 15TL olmalıdır. Bu tutarın altındaki fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Ticari kampanya dışında diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
> Ekstra puan kampanyaları ile birleştirilemez.
> Puan kazanılan alışverişin iptali/iadesi halinde, iptal/iade edilen alışveriş karşılığı puan, kart hamilinin kalan toplam puanından düşülecektir.
> İade ve iptal işlemleri nedeniyle günlük alışveriş toplamının 200 TL nin altına düşmesi durumunda, Forum Diyarbakır katılımcıdan kuponların iadesini talep edecektir. Forum Diyarbakır, bu süreçte kullanılabilecek kuponlara ilişkin doğacak hakkını talep etme hakkını saklı tutar.
> Sistem Aynı gün içinde aynı mağazadan en fazla 3 fiş/fatura kabul edecektir.
> Yapılan alışverişlerin aynı gün içinde sisteme işletilmesi zorunludur. Alışveriş Kayıt noktaları AVM Danışma Bankosu ve Forum Shop Mağazasıdır. AVM bu kayıt noktalarını değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar.
> X2 Forum puan uygulaması kampanya yürürlük süresince (minimum alışveriş tutarı üzerindeki fiş/faturalar için) geçerli olacaktır. Ancak katılımcı X2 Forum Puan kazanımının yanında gerekli katılım ve kazanım kriterlerine sahip ise 1 adet çift kişilik MASAL BOWLING kazanabilmek için bu alışverişlerini aynı gün için de işletmek zorundadır. Aynı gün içinde işletilmeyen fiş/faturalardan dolayı doğabilecek hak kayıplarından AVM Yönetimi sorumlu değildir.
Kampanya Şart ve Koşulları
a- Genel Koşullar:
> Bu Kampanya Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. Kampanya koşullarında, hediye türlerinde, hediye puan değerleri ile son teslim tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı dilediği tarihte herhangi bir neden göstermeksizin askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir.
> Kampanyadan sadece Forum Diyarbakır "Plus Kart" Sahibi Kadın üyeler faydalanabilirler.
> Kampanya bireysel katılıma yöneliktir. Bu nedenle ibraz edilen fiş/faturadaki müşteri bilgileri, kampanya başvuru ile hediye teslimi sırasında istenilecek kişisel bilgiler ile tutarlı olmalıdır. Ticari Alışverişler Kampanya kapsamı dışındadır.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Forum Puan bir ödeme sistemi değildir, ödüllendirme sistemidir. Kazanılan puanlar para yerine geçmez, mağazalarda harcanamaz. Puanlar devredilemez, nakde çevrilemez.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
> Ekstra puan kampanyaları ile birleştirilemez.
> Puan kazanılan alışverişin iptali/iadesi halinde, iptal/iade edilen alışveriş karşılığı puan, kart hamilinin kalan toplam puanından düşülecektir.
> Sistem Aynı gün içinde aynı mağazadan en fazla 3 fiş/fatura kabul edecektir.
> Yapılan alışverişlerin aynı gün içinde sisteme işletilmesi zorunludur. Aynı gün içinde işletilmeyen fiş/faturalardan dolayı doğabilecek hak kayıplarından AVM Yönetimi sorumlu değildir.
> Alışveriş Kayıt noktaları AVM Danışma Bankosu ve Forum Shop Mağazasıdır. AVM bu kayıt noktalarını değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar.
> Aynı gün içinde Tek fiş/faturada Minimum alışveriş tutarı 15TL olmalıdır. Bu tutarın altındaki fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> X2 Forum puan uygulaması kampanya yürürlük süresince (minimum alışveriş tutarı üzerindeki fiş/faturalar için) geçerli olacaktır.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu Kampanyaya katılan herkes, kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
Yasal Metin
Bu kampanya Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yat. İnş. ve Tic. A.Ş. adına MPİ’nin 04.01.2019 tarih ve 40453693-255.01.02-E.142 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.Kampanya 14.01.2019 saat: 10:00 ile 19.04.2019 saat: 22:00 tarihleri arasında, Diyarbakır İlinde bulunan Diyarbakır Forum AVM içindeki mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp kampanya katılım noktalarına giderek fiş/fatura ibraz edip onaylatan FORUM PLUS CARD (ücretsiz) sahiplerine üzerinde çekilişe katılım no ,kart no, ad, soyad, adres ,telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edilecektir. (Kampanya bitiş tarihi 19.04.2019 saat:22.00 olup; E- fatura mükellefleri için son kayıt tarihi 22.04.2019 saat: 13.00’dir) Talihliler, 05.05.2019 tarihinde saat:14:00’de Diyarbakır Forum AVM ortak alanı, Fabrika Mah. Elazığ Blv. No:155 Yenişehir, Diyarbakır adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 1 kişi 210.000 TL değerinde Ev (Diyarbakır ilinde, Yenişehir ilçesi, fabrika Mah. Ada No: 1274, Parsel No:7 A Blok, Zemin kat No:2, 150 metrekare) kazanacaktır.İkramiyenin son teslim tarihi 23.06.2019’dur. İkramiye kazanan talihliler 09.05.2019 tarihli Söz Gazetesinde ilan edilecektir. Kampanya sadece Forum Plus Card sahiplerine yöneliktir. Diyarbakır Forum AVM içerisindeki bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri; Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanya bireysel müşterilere yönelik olup tüzel kişiler kampanyaya dâhil değildir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Ödeme aracı fark etmeksizin (nakit/kredi kartı/gift kart) özel indirimli tüm faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. Mali değeri olmayan belgeler ve/veya fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Slip üzerindeki isim bilgisi ile fatura isim bilgisi aynı olacak. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılımcılar fiş/fatura/e-fatura ibraz etmek suretiyle, bilgisayar çıktılarını kampanya süresi içerisinde alabileceklerdir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. İkramiye tesliminde fiş/ fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yat. İnş. ve Tic. A.Ş., Hedef Çek. Ve Org. Hiz. LTD. ŞTİ. ve Diyarbakır Forum AVM çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Katılım Koşulları:
> Hafta içi (Pazartesi ile Cuma arası) Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde bulunan yeme-içme kategorisi dışındaki mağaza ve kiosklardan aynı gün içinde ve tek seferde yapılacak;
50 TL – 99,99 TL arasındaki alışverişlere 5 TL Yeme-İçme Alışveriş Çeki,
100 TL – 249,99 TL arasındaki alışverişlere 10 TL Yeme-İçme Alışveriş Çeki,
250 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL Yeme-İçme Alışveriş Çeki
Anında hediye edilecektir.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak bu kampanyaya sadece aynı gün içinde 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir.
> Kazanılan Alışveriş Çekleri, üzerinde belirtilecek son kullanma tarihine kadar (kazanım tarihi itibariyle 15 gün içinde) ve sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki katılımcı Yeme-İçme Markalarında geçerlidir.
> Forum Diyarbakır AVM, Katılımcı yeme-içme markalarında değişiklik yapabilir, tüm duyuru platformlarında Alışveriş Çeklerinin kullanılabileceği güncel katılımcı markalar ayrıca belirtilecektir.
> Kampanya Forum Plus Card Sahiplerine ve bireysel katılıma yönelik, belirsiz sürelidir. Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
> Forum Diyarbakır AVM, kampanya içeriğini değiştirmek, kampanyayı erken ve tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki yeme-içme kategorisi dışındaki mağaza ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu anında kazan mantığında gerçekleştirilen kampanya bir ödüllendirme sistemidir. Kazanılan Alışveriş Çek tutarları katılımcı markada yapılacak alışveriş toplam tutarına mahsup edilmek üzere nakit ödeme aracıdır. Alışveriş Çekleri nakde çevrilemez.
> Bu Kampanyadaki alışverişler “Alışveriş Sizden Kahveler Bizden” Kampanyası ile birleştirilemez
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
> Hediye çekler hamiline olup, kaybedilmesi halinde Forum Diyarbakır AVM sorumluluk kabul etmeyecektir.
> Yapılan alışverişlerin aynı gün içinde sisteme işletilmesi zorunludur. Alışveriş Kayıt noktaları AVM Danışma Bankosu ve Forum Shop Mağazasıdır. AVM bu kayıt noktalarını değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar. Aynı gün içinde işletilmeyen fiş/faturalardan dolayı doğabilecek hak kayıplarından AVM Yönetimi sorumlu değildir.
Katılım Koşulları:
> Hafta içi (Pazartesi ile Cuma arası) Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde bulunan yeme-içme kategorisi dışındaki mağaza ve kiosklardan aynı gün içinde ve tek seferde yapılacak;
50 TL – 99,99 TL arasındaki alışverişlere 5 TL Kafeterya Alışveriş çeki,
100 TL – 249,99 TL arasındaki alışverişlere 10 TL Kafeterya Alışveriş çeki,
250 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL Kafeterya Alışveriş çeki
Anında hediye edilecektir.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak bu kampanyaya sadece aynı gün içinde 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir.
> Kazanılan Alışveriş Çekleri, üzerinde belirtilecek son kullanma tarihine kadar (kazanım tarihi itibariyle 15 gün içinde) ve sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki katılımcı kafeterya Markalarında geçerlidir.
> Forum Diyarbakır AVM, Katılımcı kafeterya markalarında değişiklik yapabilir, tüm duyuru platformlarında Alışveriş Çeklerinin kullanılabileceği güncel katılımcı markalar ayrıca belirtilecektir.
> Kampanya Forum Plus Card Sahiplerine ve bireysel katılıma yönelik, belirsiz sürelidir. Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
> Forum Diyarbakır AVM, kampanya içeriğini değiştirmek, kampanyayı erken ve tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki yeme-içme kategorisi dışındaki mağaza ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu anında kazan mantığında gerçekleştirilen kampanya bir ödüllendirme sistemidir. Kazanılan Alışveriş Çek tutarları katılımcı markada yapılacak alışveriş toplam tutarına mahsup edilmek üzere nakit ödeme aracıdır. Alışveriş Çekleri nakde çevrilemez.
> Bu Kampanyadaki alışverişler “Önce Alışverişe Sonra Yemeğe” Kampanyası ile birleştirilemez
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
> Hediye çekler hamiline olup, kaybedilmesi halinde Forum Diyarbakır AVM sorumluluk kabul etmeyecektir.
> Yapılan alışverişlerin aynı gün içinde sisteme işletilmesi zorunludur. Alışveriş Kayıt noktaları AVM Danışma Bankosu ve Forum Shop Mağazasıdır. AVM bu kayıt noktalarını değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar. Aynı gün içinde işletilmeyen fiş/faturalardan dolayı doğabilecek hak kayıplarından AVM Yönetimi sorumlu değildir.
Kampanyamız ile ilgili önemli hatırlatmalar: > İş ortağı Katılımcı mağazalarımızla C/H mahsuben çalışılacak olup, her ay sonu mutabakat yapılacaktır. > Hakkını kullanacak ziyaretçilerden, seri numaralı (5,10,20 TL) tutarlarındaki Alışveriş Çekleri alışveriş ödemeleri sırasında teslim alınmalı ve aylık mutabakat tarihine kadar katılımcı marka yönetimi tarafından muhafaza edilmelidir. > Kayıp çeklere ilişkin, AVM Yönetiminin herhangi bir ödeme sorumluluğu olmayacaktır.
Katılım Koşulları:
> Hafta içi (Pazartesi ile Cuma arası) Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde bulunan yeme-içme, kafe ve restoran kategorisindeki mağaza ve kiosklardan aynı gün içinde yapılacak toplamda 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 1 Sinema Bileti hediye edilmektedir.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak bu kampanyaya sadece aynı gün içinde 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir.
> Kazanılan Sinema biletleri, üzerinde yazılı geçerlilik tarihine kadar ve sadece Forum Diyarbakır Cinemaximum Sinemalarında geçerlidir.
> Kampanya Forum Plus Card Sahiplerine ve bireysel katılıma yönelik, belirsiz sürelidir. Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
> Forum Diyarbakır AVM, kampanya içeriğini değiştirmek, kampanyayı erken ve tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki yeme-içme, kafe ve restoran kategorisindeki mağaza ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu anında kazan mantığında gerçekleştirilen kampanya bir ödüllendirme sistemidir. Kazanılan biletler nakde çevrilemez.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
> Yapılan alışverişlerin aynı gün içinde sisteme işletilmesi zorunludur. Alışveriş Kayıt noktaları AVM Danışma Bankosu ve Forum Shop Mağazasıdır. AVM bu kayıt noktalarını değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar. Aynı gün içinde işletilmeyen fiş/faturalardan dolayı doğabilecek hak kayıplarından AVM Yönetimi sorumlu değildir.
Katılım Koşulları:
> Hafta içi (Pazartesi ile Cuma arası) Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde bulunan yeme-içme, kafe ve restoran kategorisi dışındaki mağaza ve kiosklardan aynı gün içinde tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 1 Sinema Bileti hediye edilmektedir.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak bu kampanyaya sadece aynı gün içinde 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir.
> Kazanılan Sinema biletleri, üzerinde yazılı geçerlilik tarihine kadar ve sadece Forum Diyarbakır Cinemaximum Sinemalarında geçerlidir.
> Kampanya Forum Plus Card Sahiplerine ve bireysel katılıma yönelik, belirsiz sürelidir. Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
> Forum Diyarbakır AVM, kampanya içeriğini değiştirmek, kampanyayı erken ve tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki yeme-içme, kafe ve restoran kategorisindeki mağaza ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu anında kazan mantığında gerçekleştirilen kampanya bir ödüllendirme sistemidir. Kazanılan biletler nakde çevrilemez.
> Yapılan alışverişlerin aynı gün içinde sisteme işletilmesi zorunludur. Alışveriş Kayıt noktaları AVM Danışma Bankosu ve Forum Shop Mağazasıdır. AVM bu kayıt noktalarını değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar. Aynı gün içinde işletilmeyen fiş/faturalardan dolayı doğabilecek hak kayıplarından AVM Yönetimi sorumlu değildir.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
Kampanya Şart ve Koşullar:
c- Genel Koşullar :
> Bu Kampanyayı Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. Kampanya koşullarında, hediye türlerinde, hediye puan değerleri ile son teslim tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı dilediği tarihte herhangi bir neden göstermeksizin askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir.
> Kampanyadan sadece Forum Diyarbakır "Plus Kart" Sahipleri faydalanabilirler.
> Kampanya bireysel katılıma yöneliktir. Bu nedenle ibraz edilen fiş/faturadaki müşteri bilgileri, kampanya başvuru ile hediye teslimi sırasında istenilecek kişisel bilgiler ile tutarlı olmalıdır. Ticari Alışverişler Kampanya kapsamı dışındadır.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak sinema bileti için; bu kampanyaya sadece aynı gün içinde 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir. > Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Forum Puan bir ödeme sistemi değildir, ödüllendirme sistemidir. Kazanılan puanlar para yerine geçmez, mağazalarda harcanamaz. Puanlar devredilemez, nakde çevrilemez.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. AŞ’nin sorumluluğu hediye edilen sinema biletlerinin müşteriye teslim edilmesi ile sona erer.
> Sinema biletleri hamiline olup, kaybedilmesi halinde sorumluluk kabul edilemez. Biletler üzerinde belirtilen geçerlilik tarihi sonrası kullanılamaz.
> Bu kampanya Alışveriş Merkezinde eş zamanlı yürürlükteki, hediyesi sinema bileti olan kampanyalar ile birleştirilemez. Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. bu kampanyanın yürürlük süresince Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde düzenleyeceği diğer alışveriş kampanyaları ile birleştirilmesi konusundaki hakkını saklı tutar.
> Hediye teslimi sırasında katılımcı ve diğer faydalanan, kampanyayı düzenleyen aralarında teslim tutanağı tanzim edecektir.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu Kampanyaya katılan herkes, kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
d- Katılım ve Kazanım :
> Bu kampanyadan faydalanabilmek için kayıt yaptıran kişinin kayıt yaptırdığı tarih itibariyle 18 ile 25 yaş aralığında ve Forum Diyarbakır Plus Card üyesi olması, alışverişlerini kayıt noktasında bu kart üzerinden işletilmesi zorunludur.
> Aynı gün içinde Tek fiş/faturada Minimum alışveriş tutarı 15TL olmalıdır. Bu tutarın altındaki fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Puan kazanılan alışverişin iptali/iadesi halinde, iptal/iade edilen alışveriş karşılığı puan, kart hamilinin kalan toplam puanından düşülecektir.
> İade ve iptal işlemleri nedeniyle günlük alışveriş toplamının 200 TL nin altına düşmesi durumunda, Forum Diyarbakır katılımcıdan biletlerin iadesini talep edecektir. Forum Diyarbakır, bu süreçte kullanılabilecek biletlere ilişkin doğacak hakkını talep etme hakkını saklı tutar.
> Sistem Aynı gün içinde aynı mağazadan en fazla 3 fiş/fatura kabul edecektir.
> Fiş / faturalarını sisteme işleten 2 kişiden biri kendi arasında karar vererek fatura ismine bakılmaksızın dilediği kişinin adına kayıt yaptırabilir, faturaları birleştirebilirler.
> Kampanya süresi içinde aynı gün içinde toplamda 200 TL ve üzeri alışverişler için 2 adet sinema bileti hediye edilecektir.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak her bir katılımcı aynı gün içinde sadece bir kez sinema bileti kazanabilecektir.
> Yapılan alışverişlerin aynı gün içinde sisteme işletilmesi zorunludur. Alışveriş Kayıt noktaları AVM Danışma Bankosu ve Forum Shop Mağazasıdır. AVM bu kayıt noktalarını değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar.
> X2 Forum puan uygulaması kampanya yürürlük süresince (minimum alışveriş tutarı üzerindeki fiş/faturalar için) geçerli olacaktır. Ancak katılımcı X2 Forum Puan kazanımının yanında gerekli katılım ve kazanım kriterlerine sahip ise Sinema Bileti kazanabilmek için bu alışverişlerini aynı gün için de işletmek zorundadır. Aynı gün içinde işletilmeyen fiş/faturalardan dolayı doğabilecek (Sinema Bileti) hak kayıplarından AVM Yönetimi sorumlu değildir.
Sıralamayı Görmek İçin Tıklayınız
Geçen Haftanın Kazananlarını Görmek İçin Tıklayınız

Kampanya Şart ve Koşullar:
a- Genel Koşullar :
> Bu Kampanya Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenmiştir.
> Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi Kampanya koşullarında, hediye türlerinde, son teslim tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı dilediği tarihte herhangi bir neden göstermeksizin askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir.
> Kampanya bireysel katılıma yöneliktir. Bu nedenle ibraz edilen fiş/faturadaki müşteri bilgileri, kampanya başvuru ile hediye teslimi sırasında istenilecek kişisel bilgiler ile tutarlı olmalıdır. Ticari Alışverişler Kampanya Kapsamı dışındadır.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu kampanya, belli süre ve koşullara bağlı en fazla tutarda (ilk 3 sırada) alışverişlerin ödüllendirildiği bir kampanyadır. Kazanılan hediyeler para yerine geçmez, devredilemez ve nakde çevrilemez.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
> Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinin sorumluluğu hediye edilen ürün ile hizmet/hediye-alışveriş kuponunun müşteriye teslim edilmesi ile sona erer.
> Hediye Araç Kiralama Kuponları hamiline olup, kaybedilmesi halinde sorumluluk kabul edilemez. Hediye Kupon ve Alışveriş çekleri (kupon üzerinde ve diğer bilgilendirme platformlarında belirtilen geçerlilik tarihi sonrası kullanılamaz) Son kullanım tarihi: 31.12.2018
> Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi bu kampanyanın yürürlük süresince düzenleyeceği diğer alışveriş kampanyaları ile birleştirilmesi konusundaki hakkını saklı tutar.
> Hediye teslimi sırasında kart hamili ile sitemde kayıtlı kişisel bilgilerin kontrolü amacıyla kimlik/ehliyet ve kazanılan güne ait fiş/faturaların ibrazı zorunludur.
> Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi, kampanya yürürlük süresinde aynı gün içinde yaptığı alışverişlere ait fiş/faturalarını sisteme aynı gün içinde işleterek en fazla tutarda alışveriş yapan ilk 3 sıradaki ziyaretçilerinin bilgilerini danışma masasında veya diğer başvuru noktalarında görünür bir yerde konuşlandıracağı dijital ekranda Adı, Soyadının İlk Harfi, Forum Plus Card numarası, Alışveriş Tutarı şeklinde büyükten küçüğe sıralı ve anlık olarak yayınlayacaktır.
ÖRNEK: (Erdinç B. , 1006 2015 2100 0010 , 8.275,38TL)
> Alışverişin iptali/iadesi halinde, iptal/iade edilen alışveriş karşılığı, kart hamilinin kalan günlük toplam alışveriş tutarından düşülecektir.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Misafirlerimiz kişisel bilgisayarı ile IOS ve Android telefonlarından da kurumsal web sitemiz forumdiyarbakiravm.com.tr adresini ziyaret ederek, alışveriş tutarlarını, sıralamadaki yerlerini ve kampanya kurallarını takip edebileceklerdir.
> B ve üzeri sınıf ehliyeti olmayan katılımcılar, Hediyenin muhteviyatı nedeniyle, kampanyaya katılıp kazansalar dahi hediye kazanamazlar.
> Kiralama hakkı kazanılan araçlar için AVM Kayıt noktalarından alınan kazanım kuponları ile Enterprise Forum Diyarbakır Şubesine başvurulması gerekmektedir.
> Bu Kampanyaya katılan herkes, Forum Diyarbakır Araç Kiralama kampanya koşullarının yanı sıra Enterprise Forum Diyarbakır Şubesi tarafından araç kiralama sözleşmesindeki tüm kuralları peşinen kabul etmiş sayılır.
b- Katılım ve Kazanım :
> AVM nin faaliyette olduğu saatler içinde en fazla tutarda alışveriş yapan ve ilk 3 sırada yer alan ziyaretçilerimiz, kayıt sırasında verdikleri iletişim bilgileri üzerinden ertesi gün aranacak ve hediye kuponlarını almak üzere Alışveriş Merkezine davet edilecektir.
> Her günün kazananları ayrıca AVM sosyal medya hesapları üzerinden de günlük bazda ve haftalık olarak o haftayı takip eden her Pazartesi günü yayınlanacaktır.
> İletişim bilgilerinin doğruluğundan katılımcılar sorumlu olacak, eksik veya yanlış bilgi nedeniyle talihliye ulaşılamaması durumunda Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi sorumlu olmayacaktır.
> Katılımcılar, aynı ay içinde olmak üzere diledikleri zaman katıldıkları güne ilişkin sorgulamalarını AVM Danışma masasından ve kişisel bilgisayarı ile IOS ve Android telefonlarından da kurumsal web sitemiz forumdiyarbakiravm.com.tr adresinden de yapacakları sorgulamalarla öğrenebileceklerdir.
> Kazananlar, yeterli koşulları sağlamaları durumunda kuponları ile birlikte, hediyelerini kullanmak ve rezervasyonlarını yapmak üzere Enterprise Forum Diyarbakır Şubesine yönlendirilecektir. Araç Kiralama hediyesini en son kullanma tarihi 31.12.2018 dir. Kullanım hakkı başlangıç tarihi kuponlarda belirtilecek olup, kazanılan günden 16 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanacaktır. Aralık ayı içinde kazanılan hakların kullanım ve bitiş tarihleri bir sonraki yıl Ocak ayına sarkabilir.
> Kazananlar, haklarını Ramazan ve Kurban Bayramı günleri dışında kullanabileceklerdir.
> Araçlar C Segmentinde olup, kullanım gününde yürürlükte olan Enterprise Araç Kiralama bedelleri üzerinden, gün ve araç modeli vb. müşteri tarafından gelebilecek değişiklik taleplerinden doğacak maliyetler Kazanan talihlinin sorumluluğunda olacaktır. Bu konuda Enterprise Forum Diyarbakır Şubesi ile Talihli arasında mutabakat yapmalıdırlar.
> Kazanan ziyaretçiler bu haklarını belirlenen süre içinde ve sadece Forum Diyarbakır Enterprise Şubesinden kullanabileceklerdir.
Kampanya Şart ve Koşullar:
a- Genel Koşullar :
> Puanlar birikir, aylık olarak devredilir ancak her yılın sonunda sıfırlanır (31.12.2019).
> Bu Sadakat Kartı Kampanyası Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. Kampanya koşullarında, hediye türlerinde, hediye puan değerleri ile son teslim tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı dilediği tarihte herhangi bir neden göstermeksizin askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir.
> Kampanyadan sadece Forum Diyarbakır "Plus Kart" Sahipleri faydalanabilirler.
> Kampanya bireysel katılıma yöneliktir. Bu nedenle ibraz edilen fiş/faturadaki müşteri bilgileri, kampanya başvuru ile hediye teslimi sırasında istenilecek kişisel bilgiler ile tutarlı olmalıdır.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Forum Puan bir ödeme sistemi değildir, ödüllendirme sistemidir. Kazanılan puanlar para yerine geçmez, mağazalarda harcanamaz. Puanlar devredilemez, nakde çevrilemez.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
> Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
> Kampanyada yer alan hediyeler stoklarla sınırlıdır. Seçilen hediyelerin hiçbir koşulda değişimi yapılamaz.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. AŞ’nin sorumluluğu hediye edilen ürün ile hizmet/hediye-alışveriş çeklerinin müşteriye teslim edilmesi ile sona erer. Hediye teşhir alanlarında ve/ya kataloglarda ve sosyal medya mecralarında yer alacak ürünlere ilişkin satın alımlar toplu yapıldığından garantisi yoktur. Bilgilendirme platformlarında kullanılan fotoğraflar temsili olup stoklara bağlı olarak renk farklılığı gösterebilir.
> Hediye Kupon ve Alışveriş çekleri hamiline olup, kaybedilmesi halinde sorumluluk kabul edilemez. Hediye Kupon ve Alışveriş çekleri (kupon üzerinde, katalog ve diğer bilgilendirme platformlarında belirtilen geçerlilik tarihi sonrası kullanılamaz)
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. bu kampanyanın yürürlük süresince Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde düzenleyeceği diğer alışveriş kampanyaları ile birleştirilmesi konusundaki hakkını saklı tutar.
> Hediye teslimi sırasında kart hamili ile sitemde kayıtlı kişisel bilgilerin kontrolü amacıyla kimlik ibrazı zorunludur.
> Forum Puan Kampanyasına katılan herkes, kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

b- Katılım ve Puan Kazanım :
> Bu programdan faydalanabilmek için Forum Diyarbakır Plus Card üyesi olmak, alışverişlerin kayıt noktasında bu kart üzerinden işletilmesi zorunludur.
> Puan hesaplamasında 1 TL = 1 Forum Puan esas alınacaktır.
> İlk Kayıt sırasında Forum Plus Üyelerine 50 Hoş geldin puan yüklemesi yapılacaktır.
> Hafta İçi (Pazartesi ile Cuma arası) günlerde yapılan alışverişlerde +%50 Forum Puan kazanılacaktır.
> Sektörel, günlük Maksimum puan kazanımlarının yanı sıra, Kayıt noktasında Aynı gün içinde 3 Farklı Mağazadan fiş/fatura işleme aldıran ziyaretçilerimiz +25 Forum Puan, 5 Farklı Mağazadan fiş/fatura işleme aldıran ziyaretçilerimiz +50 Forum Puan, 10 Farklı Mağazadan fiş/fatura işleme aldıran ziyaretçilerimiz ise +100 Forum Puan kazanacaklardır.
> Forum Diyarbakır AVM de faaliyet gösteren mağazalardan alışveriş tutarından bağımsız olarak aynı gün içinde maksimum kazanılacak puanlar aşağıdaki gibidir.
- Yiyecek ve İçecek mağazalarından yapılacak alışverişlerde maksimum 150 Forum Puan,
- Hipermarket alışverişlerinden maksimum 500 Forum Puan,
- Yapı Market alışverişlerinden maksimum 2500 Forum Puan,
- Kuyum ve Teknoloji mağazalarından yapılacak alışverişlerde maksimum 2500 Forum Puan kazanılabilir.
> Aynı gün içinde Tek fiş/faturada Minimum alışveriş tutarı 15TL olmalıdır. Bu tutarın altındaki fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Alışveriş sektör ve tutarından bağımsız olarak, tek fiş/faturada maksimum 2500 Forum Puan kazanılabilir.
> Üye müşterimiz aynı günde aynı mağazadan alışveriş tutarı ne olursa olsun maksimum 2500 Puan kazanabilir.
> Anlaşmalı mağazalardan yapılan alışverişlerde ve kampanya dahilinde bazı dönemlerde yapılacak farklı uygulamalarda ekstra puan kazanılabilecektir. Bu konuda müşteriler bilgilendirilecektir.
> Puan kazanılan alışverişin iptali/iadesi halinde, iptal/iade edilen alışveriş karşılığı puan, kart hamilinin kalan toplam puanından düşülecektir.
> Sistem Aynı gün içinde aynı mağazadan en fazla 3 fiş/fatura kabul edecektir.
> 2018 fiş/faturaları 01.01.2019’ dan itibaren işlenemeyecektir.
> Bu Kampanyaya Yirmisekiz Emlak ve Forum Diyarbakır AVM çalışanları katılamaz.
KATILIM KOŞULLARI;
> Çarşamba günü Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde bulunan mağaza ve kiosklardan aynı gün içinde yapılacak tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 1 adet Oto Yıkama kuponu hediye edilmektedir.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak bu kampanyaya aynı gün içinde sadece 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir.
> Aynı gün fiş/fatura işlenmesi gerekmektedir.
> Kazanılan çekler 31.12.2018 tarihine kadar ve sadece Forum Diyarbakır AVM’deki Autowax işletmesinde geçerlidir.
> Kampanya stoklarla sınırlıdır. (Günlük 50 Adet)
> Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
> Kazanılan kuponlar hafta içi pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe günleri geçerlidir.
> Kuponda yazan Autowax işletme telefonu aranarak randevu alınacaktır.
> Kampanya bireysel katılıma yönelik ve belirsiz sürelidir.
> Forum Diyarbakır AVM, kampanya içeriğini değiştirmek, kampanyayı erken ve tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu anında kazan mantığında gerçekleştirilen kampanya bir ödüllendirme sistemidir. Kazanılan kuponlar nakde çevrilemez.
Kampanya Şart ve Koşullar:
> Bu kampanya YİRMİSEKİZ EMLAK GELİŞTİRME YAT.İNŞ.VE TİC.A.Ş. adına MPİ’nin 25.04.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.4274 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.
> Kampanya 01.05.2018 saat: 10:00 ile 31.08.2018 saat: 22:00 tarihleri arasında, Diyarbakır İlinde bulunan Diyarbakır Forum AVM içindeki mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp kampanya katılım noktalarına giderek fiş/fatura ibraz edip onaylatan FORUM PLUS CARD (ücretsiz) sahiplerine üzerinde çekilişe katılım no ,kart no, ad, soyad, adres ,telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecek şekilde yürütülecektir.
> Talihliler, 16.09.2018 tarihinde saat:14:00’de Diyarbakır Forum AVM ortak alanı, Fabrika Mah. Elazığ Blv. No:155 Yenişehir, Diyarbakır adresinde çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 3 kişi 79.600,00 TL değerinde 2018 Model Yeni Fiesta 1.1 Trend 5 kapı Manuel, Benzinli otomobil ikramiyesi kazanacaktır.
> İkramiye kazanan talihliler 20.09.2018 tarihli Söz Gazetesinde ilan edilecektir. Kampanya Forum Plus Card sahiplerine yöneliktir. Diyarbakır Forum AVM içerisindeki bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri;
> Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya bireysel katılımcılara yöneliktir.
> Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
> Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. Mali değeri olmayan belgeler ve/veya fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
> Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Slip üzerindeki isim bilgisi ile fatura isim bilgisi aynı olacak. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
> Türkiye’ de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur.
> Katılımcılar fiş/fatura ibraz etmek suretiyle, bilgisayar çıktılarını kampanya süresi içerisinde alabileceklerdir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.
> İkramiye tesliminde fiş/ fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
> YİRMİSEKİZ EMLAK GELİŞTİRME YAT.İNŞ.VE TİC.A.Ş. ,Hedef Çek. Ve Org. Hiz. LTD. ŞTİ. ve Diyarbakır Forum AVM çalışanları, ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez.
> İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Katılım Koşulları:
> Her ayın ilk haftası süresince ve Hafta içi (Pazartesi ile Cuma arası) Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde bulunan mağaza ve kiosklardan aynı gün içinde saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılacak toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 1 Sinema Bileti hediye edilmektedir.
> Forum Plus kart üyeleri yukarıdaki alışveriş kriterlerini yerine getirmeleri durumunda 2 Sinema Bileti kazanacaktır.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak bu kampanyaya sadece aynı gün içinde 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir.
> Kazanılan Sinema biletleri 31.12.2018 tarihine kadar ve sadece Forum Diyarbakır Cinemaximum Sinemalarında geçerlidir.
> Kampanya stoklarla sınırlıdır. (Günlük 100 Adet)
> Kampanya bireysel katılıma yönelik ve belirsiz sürelidir.
> Forum Diyarbakır AVM, kampanya içeriğini değiştirmek, kampanyayı erken ve tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu anında kazan mantığında gerçekleştirilen kampanya bir ödüllendirme sistemidir. Kazanılan biletler nakde çevrilemez.
> Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
Katılım Koşulları:
> Salı ve Perşembe günleri Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde bulunan mağaza ve kiosklardan aynı gün içinde saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılacak toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 1 Kahve Kuponu hediye edilmektedir.
> Forum Plus kart üyeleri yukarıdaki alışveriş kriterlerini yerine getirmeleri durumunda 2 Kişilik Kahve Kuponu(ları) kazanacaktır.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak bu kampanyaya aynı gün içinde sadece 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir.
> Kazanılan kuponlar 31.12.2018 tarihine kadar ve sadece Forum Diyarbakır AVM’deki katılımcı kafeteryalarda ve aşağıdaki ürünleri için geçerlidir. Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi katılımcı kafetarya ve ürünlerinde değişiklik yapabilir.
- MADO: Türk Kahvesi
- SİMİT SARAYI: Türk Kahvesi
- DAVID PEOPLE: Cappuccino – Americano
- GLORIA JEAN’S COFFEES: Filtre Kahve
- GÖNÜL KAHVESİ: Türk Kahvesi
- KAHVE DÜNYASI: Türk Kahvesi
> Kampanya stoklarla sınırlıdır. (Günlük 100 Adet)
> Kampanya bireysel katılıma yönelik ve belirsiz sürelidir.
> Aynı gün fiş/fatura işlenmesi gerekmektedir. > Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
> Forum Diyarbakır AVM, kampanya içeriğini değiştirmek, kampanyayı erken ve tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu anında kazan mantığında gerçekleştirilen kampanya bir ödüllendirme sistemidir. Kazanılan kuponlar nakde çevrilemez.
14-19 Mayıs tarihleri arasında aynı gün içinde toplamda 200TL ve üzeri alışveriş yapan 15-25 yaş arası ziyaretçilerimize, 1 Adet Sinema Bileti Hediye!
20 Mayıs - 3 Haziran tarihleri arasında yapılan alışverişlerde fiş/faturalarını işleten herkese günlük +200 Forum Puan hediye! -Fiş/faturalar aynı gün işletilmek zorundadır. -1 Kişi 1 günde 1 defa +200 Forum Puan kazanabilir.